Kristīne Leja’s Pet Sitting

Par mums

4Paws” (no angļu valodas ”4ķepas” vai ”ķepām”) – pirmais individuālais mājdzīvnieku pieskatīšanas un suņu pastaigu serviss Latvijā un Baltijas valstīs. Veiksmīgi darbojas kopš 2006. gada, pazīstams ar iepriekšējo nosaukumu “Dod man ķepu!”.

 

4Paws” īpašniece un dibinātāja esmu – es, Kristīne Leja, kas savu mīlestību pret dzīvniekiem, entuziasmu un zināšanas par dzīvnieku aprūpi ir pārvērtusi profesionālā servisā.

”4Paws” vērtības – individuāla pieeja, ieinteresētība dzīvnieku labklājībā, profesionāla un zinoša komanda, kā arī atbildīga un mīloša attieksme pret Taviem mājdzīvniekiem – suņiem, kaķiem un citiem mazajiem mājas dzīvniekiem.

Esmu izveidojusi sirsnīgu un profesionālu komandu, kurā darbojas pieredzējuši kinologi, audzētāji, veterinārārstu asistenti un dzīvnieku īpašnieki.

Es – kopā ar manu komandu parūpēsimies par dzīvniekiem Tavas prombūtnes laikā, nodrošinot drošus un komfortablus apstākļus!

”4paws”– pilna servisa dzīvnieku pieskatīšanas pakalpojumi:

  • mājas apstākļu dzīvnieku viesnīca;

  • suņu pastaigu serviss;

  • suņu ”dienas dārziņš” (suņu pieskatīšana pa dienu);

  • mājas vizītes;

  • dzīvnieku pārvadāšana (Zoo Taxi);

  • dzīvnieku fotosesijas.

Lasi vairāk par plašo pakalpojumu klāstu!

Līdzīgi citu valstu dzīvnieku pieskatīšanas servisu praksei pakalpojums ir apdrošināts starptautiskajā apdrošināšanas kompānijā ”IF Apdrošināšana”.

Ja nepieciešams, saviem klientiem nodrošinām konsultācijas veterinārmedicīnas jautājumos. Sadarbojamies ar labākajām Rīgas veterinārajām klīnikām.

”4Paws” klienti ir mājdzīvnieki no Rīgas un dažādiem Latvijas novadiem, no Eiropas (piemēram, Somijas, Zviedrijas, Dānijas) un arī citām pasaules valstīm (piemēram, Krievijas, Korejas, Amerikas Savienotajām Valstīm). Tie ir šķirnes dzīvnieki, dažādu valstu izstāžu čempioni, kā arī bezšķirnes dzīvnieki un dzīvnieki no patversmēm.

Pakalpojumus sniedzam Rīgā, Pierīgā un Jūrmalā.

Raksti uz [email protected] vai zvani 26123019.